Naším cílem je, aby Vám s nábytkem od nás bylo dobře.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Upřesnění objednávky, jako např.druh potahové látky,

odstín dřevěných částí, zvolenou variantu produktu, atd.

uveďte v objednávkovém formuláři dole,

v poznámce, případně e-mailem na alfanm@seznam.cz. 

Ceny produktů jsou obvykle v základní variantě dle popisu.

Pokud zvolíte některou z uvedených, dalších variant popsaných

v nabídce (jako např.prodloužení, zkrácení, zúžení, atd.)

bude cena v zaslané proforma faktuře ve smyslu objednávky vyčíslena.

 

  1. Úvod
  2. Křesla a podnožky
  3. Křeslo Jakub Senior

Křeslo Jakub Senior

Lehké čalouněné křeslo s dřevěnými područkami. KŘESLO JE VHODNÉ PRO SENIORY. Křeslo je vhodné jak pro domácí použití, tak pro hotely, penziony a další ubytovací prostory. Celá vnitřní kostra je vyrobena výhradně z masivu. Sedadlo je tvořeno základem z plochých pružin (vlnovce) a doplněné o PUR pěny ... celý popis
Nejsme plátci DPH
6 569 Kč
/ ks
Číslo produktu:2077
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Lehké čalouněné křeslo s dřevěnými područkami. KŘESLO JE VHODNÉ PRO SENIORY. Křeslo je vhodné jak pro domácí použití, tak pro hotely, penziony a další ubytovací prostory. Celá vnitřní kostra je vyrobena výhradně z masivu. Sedadlo je tvořeno základem z plochých pružin (vlnovce) a doplněné o PUR pěny s vysokou tuhostí. Tvoří tak pevné, ale přitom dostatečně pružné a komfortní sezení. Opěradlo je z komfortní PUR pěny. Područky a nohy jsou vyrobeny z bukového masivu tak, aby se o ně uživatel mohl vzepřít celou váhou těla. Uvedená cena je v látkách A. Jedná se o kvalitního českého výrobce.

Nosnost křesla Jakub je 130kg.

Barva dřeva : Dřevo lze vybrat ze čtyř druhů barev: přírodní, olše, středně hnědá a tmavě hnědá. Na úvodním obrázku je barva přírodní.

Výška:109 cm
Šířka: 65 cm
Hloubka: 80 cm 
Šířka sedu: 52 cm 
Výška sedu: 48 cm 
Hloubka sedu:50 cm

Čalouněný návlek na područky ( 2ks) v látce A... 669,- Kč, v látce B... 719,- Kčm, v látce C .... 799,- Kč.

Návlek na sedák a opěrák pro snadné čištění v látce A... 1299,- Kč, v látce B... 1599,- Kč, v látce C .... 1999,- Kč.

Podnožka v látce A ...2299,- Kč.

Provedení: viz vzorník. 

Křeslo si můžete objednávat i v látkách B za 6779,-Kč

nebo v látkách C za 7199,- Kč 

Nebo pro seniory v koženkách

- koženka Pacific https://www.tenatex.cz/produkt/8671156-pacific (omyvatelná, vhodná do zdravotnictví)

- barva dřeva : Dřevo lze vybrat ze čtyř druhů barev: přírodní, olše, středně hnědá a tmavě hnědá. Na úvodním obrázku je barva přírodní.

- cena = 7199,- /1ks vč.DPH

Jakub čalouněný návlek na područky- koženka Pacific

- cena = 809,-/1 pár vč.DPH

********************************************

Jakub křeslo

- potahová látka Dublin https://compolatky.cz/produkt/dublin/ (nešpinivá a vodoodpudivá úprava)

- barva dřeva ?

- cena = 6 779,- /1ks vč.DPH 

 

Jakub čalouněný návlek na područky

- potahová látka Dublin

- cena = 739,-/1 pár vč.DPH

Lze objednat i variantu na kolečkách,  cenu sdělíme.

Zboží zařazeno v kategoriích
Newsletter

Kde nás najdete

Dům nábytku, Náchodská 206

Nové Město nad Metují

549 01

Kontaktujte nás
Logo
ALFA NÁBYTEK Nové Město nad Metují
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz