Naším cílem je, a aby vám bylo s nábytkem od nás dobře.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA

  1. Úvod
  2. Křesla a podnožky
  3. Rozkládací křeslo Doyle

Rozkládací křeslo Doyle

Rozkládací křeslo je vybaveno velice jednoduchým a důmyslným systémem rozkládání, který umožňuje také využití úložného prostoru. Tento prostor dokáže ... celý popis
Dostupnost
Do 6-8 týdnů
13 990 Kč
11 562 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:10635
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Rozkládací křeslo je vybaveno velice jednoduchým a důmyslným systémem rozkládání, který umožňuje také využití úložného prostoru. Tento prostor dokáže bez problémů pojmout potřebné lůžkoviny pro jednu osobu. Křeslo je mimo jiné také vhodné jako vysoce kvalitní přistýlka v ubytovacích zařízeních. Opěrný polštář lze po rozložení využít také jako relaxační podhlavník. V základní verzi je křeslo vybaveno osvědčenou PUR sendvičovou matrací, opěrný polštář je také z PUR pěny. Nosnost do 90 kg.Kvalitní český výrobce.

 
 
Šířka:105 cm
Hloubka:89 cm
Výška:92 cm
Výška sedu:48/49 cm
Rozkládací:Ano
Lůžko:205 x 70 cm
Výška lůžka:40 cm
Úložný prostor:Ano

 

Provedení kombinace kvalitních žinilkových látek Bolero a Niky: Bolero béž/Niky béž, Bolero čoko/Niky čoko, Bolero oranžovohnědá/Niky oranžovohnědá, Bolero sv.šedá/Niky šedá, Bolero tm.šedá/Niky tm.šedá. Na fotografii je v látkách Boler/Niky šedá.

Za příplatek 399 Kč,- si můžete objednat matraci Extra Plus, která je tvořena kvalitní studenou pěnou a vyznačuje se zvýšeným odporem vůči stlačení, je pocitově spíše tužšího charakteru. Nosnost křesla se zvýší na 120 kg.

Za příplatek 369 Kč,- je možné dočalounění matrace po rozložení.

Za příplatek 309,- Kč lze dodat s kolečky , s pogumovaným běhounem

Zboží zařazeno v kategoriích
Newsletter

Kde nás najdete

Dům nábytku, Náchodská 206

Nové Město nad Metují

549 01

Kontaktujte nás
ALFA NÁBYTEK Nové Město nad Metují
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz